A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Arifi

Tags: Ylber Arifi

Ylber Arifi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018