Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Her Si Terr Her Si Drit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gjithmon zemra eshte e qel
kur don hyn e kur don del
s`te kam pyet a don nje tjeter asnjeher

Faji im qe t`kam lazdru
pak si teper t`kam liru
e shfrytzove rastin e me ke tradhtu

REF:
Gjasht dit keq e nje dit mir
her e embel her e fshtir
her po thir e her spo thir
cdo her vjen me tjeter ftyr

Nje dashni pa e mbaru
dashni tjeter ke fillu
her me at po del o zemer her me mu

Sa dinake ke qellu
interesi t`ka verbu
rruga yte n`qorr sokak ka me mbaru

REF:
Herr si terr e herr si drit
nje me dy nuk shkon o shpirt
ja me mu e ja me at
ke nje zemer e jo shtate


Ylber Idrizi - Her Si Terr Her Si Drit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Her Si Terr Her Si Drit".
3. Video është e këngës "Her Si Terr Her Si Drit", por nuk këndohet nga Ylber Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:


Komente 0