Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Fati Im Ne Dore Te Huj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

JETA MONOTONE ,MU KA BO PA TY
FTYRA YTE ,PO MË RIN NË SY
MË KA MBET SHPREHI MET THIR NË TELEFON
NUMRI YT MË ,NUK FUNKSIONON

Ref:
FAT IM NË DORË TË HUJ
DIKUSH GZOHET ,UN PO VUJ
GJYSME JETËS SHKOJ ME TY
GJYSMA TJETËR ËSHTË VETMI

II

Ç'ËSHTË TRADHTIA ASPAK NUK E PATA DIT
PËR KËT NDARJE S'ISHA PREGADIT
DIKUR M'THOJSHE T'KAM SHPIRT ZEMËR E DASHNI
FJALT E TONA MBETËN NOSTALGJI

Ref:
FAT IM NË DORË TË HUJ
DIKUSH GZOHET ,UN PO VUJ
GJYSME JETËS SHKOJ ME TY
GJYSMA TJETËR ËSHTË VETMI


Ylber Idrizi - Fati Im Ne Dore Te Huj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Im Ne Dore Te Huj".
3. Video është e këngës "Fati Im Ne Dore Te Huj", por nuk këndohet nga Ylber Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:


Komente 0