Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Fraerat E Gurbetit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

U mërzitëm në gurbet
Veç me pun s`kalon kjo jetë
Djem e qika shum jan gzu
Erdhi koha n`shpi me shku

REF:
Po na vijn si valt e detit
Kto fraerat e gurbetit
Krejt qytetin n`kam e çojn
Euro franga po harxhojn
2x

Gurbetçart po ja dijn renin
Nja dy jav me ja msy detit
Ka po shkojna per me u knaq
Në bregdetin tonë Shqiptar

REF:
Po na vijn si valt e detit
Kto fraerat e gurbetit
Krejt qytetin n`kam e çojn
Euro franga po harxhojn
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Ylber Idrizi - Fraerat E Gurbetit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fraerat E Gurbetit".
3. Video është e këngës "Fraerat E Gurbetit", por nuk këndohet nga Ylber Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:


Komente 0