Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ylber Kelmendi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ylber Kelmendi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Mars 2019, Ylber & Dilinyer publikojnë videoklipin "Slow Down". Më datë 23 Qershor 2019, Ylber publikon videoklipin "Ciu Ciu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Slitta

Dora

The Rose

Ralien

Albo 06

Underground Mc

Natra

Kino

Floriant Salihu (Flow)

Tags: Ylber Kelmendi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet