Ylber Osmani
Ylber Osmani
Ylber Osmani
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë
  • Jeton në
  • Kosovë
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 19 Mars 1990
  • Horoskopi:
  • ♓ Peshqit
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Ylber Osmani është këngëtar i njohur. Në vitin 2013, Ylber Osmani publikon albumin "Digju Zemer Digju"

Në vitin 2015, Ylber Osmani publikon albumin "Për Ju"

Më datë 16 Gusht 2016, Ylber Osmani publikon videoklipin "Simpatike".

Në vitin 2016, Ylber Osmani publikon albumin "Boll E Mire"

Më datë 22 Nëntor 2016, Ylber Osmani publikon videoklipin "Pa Dashni". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi).

Më datë 11 Prill 2017, Ylber Osmani publikon videoklipin "Du Me Shpirt". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi).

Më datë 11 Korrik 2017, Ylber Osmani publikon videoklipin "Kuku". Teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu.

Në vitin 2017, Ylber Osmani publikon albumin "Kuku".

Më datë 19 Tetor 2017, Ylber Osmani publikon videoklipin "Dashni E Ndaluar". Muzika e këngës u punua nga Shpeta Sound, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu.

Më datë 6 Prill 2018, Ylber Osmani publikon videoklipin "Shoqni Pa Dashni". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati.

Më datë 7 Gusht 2018, Ylber Osmani publikon videoklipin "Dashni Speciale". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati.

Më datë 17 Tetor 2018, Blero publikon videoklipin "A E Din", në bashkëpunim me Ylber Osmani.

Më datë 5 Maj 2019, Ylber Osmani publikon videoklipin "Ndalo". Muzika e këngës u punua nga Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi).

Më datë 27 Korrik 2021, Ylber Osmani publikon videoklipin "Kalle Zemrën Tem". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, ndërsa teksti u shkrua nga Nurteel & Ylber Osmani. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 14 Tetor 2021, Ylber Osmani publikon videoklipin "A Ke Zemër". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja & Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi). Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 9 Korrik 2023, Ylber Osmani publikon videoklipin "7 Dite". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Nurteel. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 2 Nëntor 2023, Ylber Osmani publikon videoklipin "A Je Mirë?". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Besnik Zikolli, ndërsa tekstin e shkroi Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 3