Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Osmani - Nusja Jon Amerikane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Nusja Jone Amerikane"

Komente

Asnjë Koment

21/12/2013

2013-12-21T10:09:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja Jon Amerikane" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet