A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ylber Osmani - Na Gzoj Zoti Me Nje Djal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2013

2013-12-21T11:55:39

Këngë e albumit:

"Nusja Jone Amerikane"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Gzoj Zoti Me Nje Djal" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019