A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ylber Osmani - Digju Zemer Digju


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Digju Zemer Digju"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Digju Zemer Digju" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nysret Sheremeti (Reti). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

digju zemer digju digju sikur prush sikur zemra ime vajz nuk te don askush bonu zemere bonu sikur do me u kall ket dashni te madhe zemer askush nuk ta fal digju digju zemre digju flak vetem zemra ime e dashur ty te pat nafak 2reff bonu bonu zemer sikur do me u kall ket dashni te madhe zemeer askush nuk ta fal shymu shymu zemer ti do te shymesh leht vetem zemra ime e dashur ty te pak kysmet bonu bonu zemer sikur do me u kall ket dashni te madhe askush nuk ta faMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019