Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylber Osmani - Ska Pranvera Pa Zambak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Pranvera Pa Zambak".
3. Video është e këngës "Ska Pranvera Pa Zambak", por nuk këndohet nga Ylber Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylber Osmani - Ska Pranvera Pa Zambak  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Digju Zemer Digju"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ska Pranvera Pa Zambak" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Zyber Avdiu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ma mir mos te kisha pa
Kurr ne ket jet tzot kisha qa
Zdot vajtoja kurr per ty
Por ti ike mle nvetmi. 2x

Ska pranvera pa zambak
Nuk ka zemer qe ska gjak
Hajt afromu pak ma ngat
Ta bej nuse me duvak. 2x

Linda mos te te kisha taku
Kurr ne ket jet skisha vajtu
Zdot vajtoj kurr per ty
Por ti ike m'le vetmiMë Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë