Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylberi - Ngoni Shoke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngoni Shoke".
3. Video është e këngës "Ngoni Shoke", por nuk këndohet nga Ylberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ylberi - Ngoni Shoke Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/01/2014

2014-01-14T14:19:57+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ngoni Shoke" kënduar nga Ylberi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Muharrem Ahmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

mos kujtoni shok se mu ka marr zani e po ju knoj lej si majkell xheksoni ellaa)2x aaa alellelj leljeejj llej zemra po me qan e ella alelljeleljejeje zemra po me qan e .
pse ju qani shok ju knoj nanen time a jo me ka non po rritem me mendime aleljejej lleelelelelelelle zemra po me qane e allaelleejejejelellele zemra po em qan ee jeleeeeeejellllllllllllllllllll lelelelelele i knoj xhejos me vullnet i knoj motrat me vullnet si nga adelajda kur mos i harruan zotit lejelejjelejeje opa ella ellaa ella ellaa eeealelel lej lejj lejj zemra po me qan)2xMë Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë