Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ylber Osmani - Ti Lujshe, Ti Lujshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Lujshe, Ti Lujshe".
3. Video është e këngës "Ti Lujshe, Ti Lujshe", por nuk këndohet nga Ylber Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylber Osmani - Ti Lujshe, Ti Lujshe  (Feat. Flutra Shkupi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Do Ta Kallim"

Komente

Asnjë Koment

04/01/2015

2015-01-04T00:25:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Lujshe, Ti Lujshe" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mentor Kurtishi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ref:
Oh kuku oh kuku
Haj me det qka m`ka gjet mu
Ah cfar zogu n`dor kam pas
E kam lëshu e du me plas

Ti lujshe, ti lujshe
E me fjalë gjujshe
E unë me sy n`ballë
Isha bo budallë

Ti lujshe, ti lujshe
E me fjalë gjujshe
E unë me sy n`ballë
Isha bo budallë

Ref:
Oh kuku oh kuku
Haj me det qka m`ka gjet mu
Ah cfar zogu n`dor kam pas
E kam lëshu e du me plas

Ti folshe, ti folshe
E mu m`gacmojshe
E unë me sy n`ballë
Isha bo budallë

Ti lujshe, ti lujshe
E me fjal gjujshe
E unme sy n`ballë
Isha bo budallë

Ref:
Oh kuku oh kuku
Haj me det qka m`ka gjet mu
Ah cfar zogu n`dor kam pas
E kam lëshu e du me plas(2x)

Ref:
Oh kuku oh kuku
Haj me det qka m`ka gjet mu
Ah cfar zogu n`dor kam pas
E kam lëshu e du me plas(4x)Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë