Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Ylber Osmani - Ne Diskoteka  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/12/2015

2015-12-09T18:50:46

Këngë e albumit:

"Kuku"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Diskoteka" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet