Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylber Osmani - Potpuri Dasmash 2016
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri Dasmash 2016".
3. Video është e këngës "Potpuri Dasmash 2016", por nuk këndohet nga Ylber Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylber Osmani - Potpuri Dasmash 2016  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Boll E Mire"

Komente

Asnjë Koment

03/06/2016

2016-06-03T14:31:57+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Dasmash 2016" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Leta. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

hajdi motra ta lexojm gazeten ooo 2x
vllaut ton te ja urojm martesen 2x

sja urojm ve na dyja ooo
ja urojn oo krejt shoqnia 2x

te ledina dalim te ledina ooo 2x
me lulien mledhim trondofila ooo 2x

te kalaja dalim te kalajoo 2x
me lulien mledhim molla e dardha ooo 2x

molla dardha tkuqe na pomarrem nuse oo 2x

boll nejte oj lulie nat koderoo 2x
hajde ti tena ne paris tvogel ooo 2x

boll nejte oj lulie nat male oo 2x
hajdi te na nparis tmadh ooo 2x

vete ke than oj lulie se/ 2x nkatun nukvihet oo
kur e pave vllaun tem vet( 2x lakmove tie ooo

vete ke than oj lulie se 2x nkatun nuk shkoj oo
kur e pave vlaun tem ( 2x aje ty te mashtroj ee oo

eja eja rrezja ehanes gzimi i par i nanes 2x

rrokim valle deri te reka vllau me motra tveta lum lum oo
rrokim vallen deri te vija lum lum oo vllaujon me mesa e bija lum lum ooMë Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë