Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylber Osmani - Simpatike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Simpatike".
3. Video është e këngës "Simpatike", por nuk këndohet nga Ylber Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylber Osmani - Simpatike  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kuku"

Komente

Asnjë Koment

16/08/2016

2016-08-16T17:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Simpatike" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylber Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ramazan Islami. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

syt e bukur, syt e embel o qe i shoh cdo nat ne enderr
keto sy o plot shkelqim 2x
o qe ma knaqin shpirtin tim

e simpatike zan e malit 2x
o ma e bukra anes malit
vajz bujare paske ken
o te gjith djemt na i le pa mend

flokt e gjata buzt e njoma
o porsi lule thankshin morrat
por si yll moj bukuri 2x
e shpirtit tim i jep freski

e simpatike lule blinit 2x
o ma e bukra e ulqinit
vajz bujare paske ken
o te gjith djemt na i le pa mend

e simpatike lule blinit 2x
o ma e bukra e ulqinit
vajz bujare paske ken
o te gjith djemt na i le pa mendMë Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë