TEKSTESHQIP

Ylber Osmani
Boll E Mir
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Boll E Mir" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.