Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Qaili - Ne Mes T'nates Jam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne mes tnates jam ne vetmi po rri
e mshkoj mendja moj vajz
mshkoj mendja tek ti/2

REF: O lelelej o lelelelej o lelelelej
zemra po me qane/2

Dikur moti vajz shum plane kem pas por dashuria jon
kiahte mbet pa fat/2

REF: O lelelej o lelelelej o lelelelej
zemra po me qane/2

Nkrah te dallendyshes
nje fjal ta kam shkru
lexoje mori vajz e mos qaj per mu/2

REF: O lelelej o lelelelej o lelelelej
zemra po me qane/2


Ky tekst u dërgua nga  DeLoNYlber Qaili
Publikimi: 12/08/2009


Ylber Qaili - Ne Mes T'nates Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Mes T'nates Jam".
3. Video është e këngës "Ne Mes T'nates Jam", por nuk këndohet nga Ylber Qaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Qaili:


Komente 0