Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Qaili - Sot A Neser Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A shum fjal mkan than mu per ty
Se ty je largu, me shum djem po del
Gajle se ki edhe pse mke mu,
Sot a neser dot largoem,
Se tkam duru boll, ma mir heret
Se sa von jo nuk shkon me zort

ref 2x
Sot a neser dot largoem,
Se tkam duru boll,ma mir heret
Se sa von jo nuk shkon me zort

tekst 2
Dalim me shetit ne te dy,
Cdo djal ti e shikon,nuk te vjen gjinah
Aspak per mu se din se mshkatron,
Nuk te vjen gjihan aspak per mu,
Nervat mi shkatron,
Sot a neser dot largoem,
Se tkam duru boll,ma mir heret
Se sa von jo nuk shkon me zort,

ref 2x
Sot a neser dot largoem,
Se tkam duru boll,ma mir heret
Se sa von,jo nuk shkon me zort


Ky tekst u dërgua nga  DeLoNYlber Qaili
Publikimi: 12/08/2009


Ylber Qaili - Sot A Neser
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot A Neser".
3. Video është e këngës "Sot A Neser", por nuk këndohet nga Ylber Qaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Qaili:


Komente 0