A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Sopoti

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Peshkopi 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ylber Sopoti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 11 Qershor 2018, Ylber Sopoti publikon videoklipin "Moj E Shtrenjta Dibra Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Franc Perdoçi

Ladi Shupli

Ylber Gjoni

Blerim Mataj

Daniel Kopsaj

Mark Vata

Gjovalin Nikolli

Xhelal Gjurkaj

Admir Prebibaj

Eduard Pllumaj


Tags: Ylber Sopoti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019