Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ylberi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
Ylberi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Novi

Hakif Krasniqi

Floriani

Durim Domnaku

Vesel Kryeziu

Mustaf Gashi

Dardan Restelica

Skenda

Andi Ymeri

Lindi Baksi


Tags: Ylberi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet