A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Ajroja

Tags: Yll Ajroja, Ylli Ajroja

Yll Ajroja është një këngëtar jo shumë i njohur dhe këndon kryesisht Për Fëmijë. Në Qershor 2015, Yll Ajroja merr pjesë në Diamond Fest 2015 me këngën "Producent"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018