A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Yll Demaj - Te Dua, Te Dua  (Feat. Ryva Kajtazi & Adelina Tahiri)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Featuring

Adelina Tahiri

Featuring

Ryva Kajtazi

Këngë e albumit:

"Ani Ani Shko"


[Ylli:]
paska vesh moj paska vesh oj ryva
fustan oj ryva fustaneeeeee
marshalla moj marshalla
epo i bika taman po
bika taman

[Ryva:]
paska dal e paska dal o lulija
n'oborr e lulija n'oborr

[Adelina:]
marshalla ej marshalla me
belin eholl me belin e holl

[Ylli:]
te dua te dua je per mua je
si diellio qe ndriqon leri
leri nazet nazet e tua a me
dona nuk me don jasha
adelina adelina jasha
adelina adelina jasha
adelina a me don a nuk
me don

[Ryva:]
te dua te dua je epr mua je si
si dielli qe ndriqon leri leri
nazet nazet e tua a me don a nuk
me don

[Adelina:]
te dua te dua je per mua je si
ylli qe ndriqon leri leri nazet
nzaet etu a me don a nuk me don

[Ylli:]
lindi simpati filloj dashurija
mendova se krejt esht n'rregull
filloj xhelozia
(thuaj o shpir
a mos tkom merzit sdu met pa me
tjeter se te du un teper 2x)

[Ryva:]
ne oret e vona n'telefon pot
thirri du me dit ku je oj zemer
se sme mbyllet syri

[Adelina:]
ne oret e vona n'telefon pot
pot thirri du me dit ku je je oj
zemer se sme mbyllet syri

[Ryva:]
thuaj o shpirt a mos tkom merzit
sdu met pa me tjeter se te du un
teper

[Adelina:]
thuaj o shpirt a mos tkom merzit
su met pa me theter se te du un
teper

[Ylli, Ryva & Adelina:]
e bojna bojna tekila parti e zgjedhim gocen cila esht gati e bojna
bojna parti te kila e zgjedhim gocen e
hajde cila aesht gati

[Ylli, Ryva & Adelina:]
e bojna bojna parti te kila
ezgjedhim gocen cila esht
ma e mira (2x)


Ky tekst u dërgua nga Ivana Hajati
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019