Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Adresë Pa Emër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  9

Ti numrin ma ke dhanë gabim ouo dhe adresën e shtëpisë ndoshta vet nuk e ke dit dhe pse unë ty te kam prit gjdo nat e dit mendoj për ty hoouo për sytë që kurrë më nuk i pashë e di një ditë do të gjej un ty un tyy ...

ref:
ku je ti zemër adres pa emër ky telefon nuk po cingrron ooh ku je ti zemër adres pa emër a e kujton takimin tonëoohoouo

ti zemër adres pa emër ky telefon nuk po cingrron

ti numrin ma ke dhanë gabim ouo dhe adresen e shtëpisë ndoshta vet nuk e ke dit dhe pse unë ty te kam prit

ref:
ku je ti zemër adresë pa emër ky telefon nuk po cingrron ooh ku je ti zemër adresë pa emër a e kujton takimin tonëoohoouo

ti zemër adresë pa emër ky telefon nuk po cingrron

ref: x2
ku je ti zemër adresë pa emër ky telefon nuk po cingrron ooh ku je ti zemër adresë pa emër a e kujton takimin tonëoohoouo

ku je ti zemër adresë pa emër a e kujton takimin tonë oouooohuo


Ky tekst u dërgua nga Benit AvdyliYll Demaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Yll Demaj - Adresë Pa Emër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adresë Pa Emër".
3. Video është e këngës "Adresë Pa Emër", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0