A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylldrit Jakupaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ylldrit Jakupaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ylldrit Jakupaj me muzikë ka filluar të merret qysh prej moshës 15 vjeçare. Kënga e tij e par ka qenë "Une Po Vi" në kët këng Ylldriti e prezentonë vetveten, gjatë gjithë kësaj perjudhe ka bërë mbi 150 këngë. Disa të publikuara disa të pa publikuara, shquhet dhe vlersohet shumë si tekstshkrues mjaft i mirë. Të paktën kështu e vlersojnë adhuruesit e hip hop-it ata të cilt e njohin, sepse në tekstet e Ylldritit secili mund ta gjej veten. Ylldrit Ja...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Real K

Brave-L

KOG

Alb-G

Tuzhi-G

Jango Tonny

Mr.Don

Big L

R2

Az-M


Tags: Ylldrit Jakupaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019