Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ylli Alushaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ylli Alushaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 14 Qershor 2011, Ylli Alushaj publikon videoklipin "I Kendoj Vlores Tone". Më datë 19 Janar 2017, Bledar Alushaj & Ylli Alushaj publikojnë videoklipin "Dasma Jone". Më datë 8 Tetor 2018, Bledi Alushaj & Ylli Alushaj publikojnë videoklipin "Namin Ben Babai Per Djalin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edmond Grembi

Tomorr Biba

Kastriot Adushi

Nimet Sulkaj

Avni Lushka

Refat Sulejmani

Emiljano Dhe Grupi

Behar Spahiu

Aleks Micka

Altin Ranxha

Tags: Ylli Alushaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet