Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Xhaketa E Vjetër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

me kujtohet vetja ne vitet 90 hedhur permbi supe mbaja 1 xhaket,mbase nuk kish vlere lire e kisha blere ah sikur ta kisha mbi supe ket her,kohet kan ndryshuar plot e kam kuleten merak me ka mbetur a xhaket e vjeter .kohet kan ndryshuar plot e kam kuleten merak me ka mbetur a xhaket e vjeter .me ngacmojne shoket shkon perpara jeta ora me ka mbetuar atje te xhaketa ,20 vjet kaluan jam tjeter njeri eci kapardisur me kostum te ri ,kohet kan ndryshuar plot e kam kuleten merak me ka mbetur a xhaket e vjeter ,kohet kan ndryshuar plot e kam kuleten merak me ka mbetur a xhaket e vjeter.xhaketa e vjeter me mengen e rrjepur me gjilper e pe motra ma kish qepur.


Ky tekst u dërgua nga Marjon GoricaYlli Baka
Publikimi: 27/03/2013


Ylli Baka - Xhaketa E Vjetër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhaketa E Vjetër".
3. Video është e këngës "Xhaketa E Vjetër", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0