A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ylli Baka - Rash E Theva Kemben


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/04/2012

2012-04-09T22:10:57

Këngë e albumit:

"Mall Nga Larg Vol. 2"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rash E Theva Kemben" kënduar nga Ylli Baka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ylli Baka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019