Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - Hapma Deren

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hapma Deren".
3. Video është e këngës "Hapma Deren", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka - Hapma Deren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  20

Këngë e albumit:

"Rruget E Fatit"

Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:002 herë
Poshtë dritares tënde rri,
sikur më ke bërë magji
Dhe kur fryn e bie shi,
nuk dua fare t'ja di.

Refreni,2 herë
Hapma derën të hyj brenda,
të shikosh si më rreh zemra.
Të shikosh moj bukuri,
se ç'bëj unë për dashuri

2 herë
Bie shiu si litar,
ç'bën aty more i marrë
Do pres miken të dalë,
vetëm të më thotë një fjalë

Refreni, 2 herë

2 herë
Po ti dole në dritare,
pushoi shiu iku fare
Vetëm ty të kam në mendje,
betohem për kokën tënde

Refreni, 2 herë

Hapma derën të hyj brenda


Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet