Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Te Shtune E Te Diele Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

(2 herë)
Këngët mos t'pushojnë,sa drita të dali
Të Shtunën tek vajza more,të Dielën tek djali

(2 herë)
Yjet e mëngjesit,në valle na zunë
Atje ku ka dasëm more, jo ,jo nuk ka gjumë

(2 herë)
Rrjedhin nga gëzimi,burimet e lotit
Te Shtunë e të Dielë janë ditët e Zotit

(2 herë)
Të Shtunë e te Dielë,ditë që nuk harrohen
Se njerëzit një herë, lindin dhe martohen

(2 herë)
Këngët mos t'pushojnë,sa drita të dali
Të Shtunën tek vajza more,të Dielën tek djali

Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001Publikimi: 01/12/2012


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0


Ylli Baka - Te Shtune E Te Diele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Shtune E Te Diele".
3. Video është e këngës "Te Shtune E Te Diele", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.