A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ylli Baka - Ëndrra Amerikane


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2012

2012-10-23T21:54:14

Ika more shokë ika,ëndërr ishte Amerika
Dje ku isha sot ku jam,një ditë plot mbi oqean(2 herë)

Refreni,2 herë
Kalova dy oqeane,për ëndrrën amerikane
Ika në një tjetër botë,ika dhe nuk kthehem dot

Këtu i thonë tjetër botë,botë e re nuk i thonë kot
Se dhe Zoti që është Zot, më të bukur s'e bën dot(2 herë)

Refreni, 2 herë

Se do isha sot këtu,zemra ime ku ta dije
Në çdo cep të Amerikës,gjen një copë Shqipërie(2 here)

Refreni, 2 herë


Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019