Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - As Ne Qiell As Ne Toke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

A moj zemer sa po vuaj
U treta ne dhe te huaj
Ketu larg ne fund te botes
Ku i lashe miqte edhe shoket

Ref.: Qani malet, qani detet
Per keto halle, per keto derte
Qani malet, qani gur't
O per ata qe skthehen kurre

Nuk di mallin si ta shuaj
Me thuaj zemer, me thauj
As ne qiell as ne toke
Bej te qaj e nuk qaj dot

Ref.: Qani malet, qani detet
Per keto halle, per keto derte
Qani malet, qani gur't
O per ata qe skthehen kurre

Mbeta vetem si jetim
Si zogjte ne shtegetim
Ku ta gjej une fatin tim
Joo nuk ka si vendi im

Bridge: Qani malet, qani detet
Per keto halle, per keto derte
Qani malet, qani gur't
O per ata qe skthehen kurre

Ky tekst u dërgua nga  AmadeoPublikimi: 09/07/2015


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0


Ylli Baka - As Ne Qiell As Ne Toke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Ne Qiell As Ne Toke".
3. Video është e këngës "As Ne Qiell As Ne Toke", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.