A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ylli Baka - Shendeti Eshte I Pari


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/04/2017

2017-04-13T16:00:03

O vellezer Shqipetare
Mos u beni tamaqare
Se kur ikim kesaj jete
Asnje gje s'marim me vete
(x2)

Se shendeti eshte I pari
Pastaj leku dhe dollari
Lutju zotit vec shendet
Se te tjerat do vine vet
(x2)

Se kjo toke eshte e jona
Plot me fllat me aroma
Ta gezoj kete jete
Falna o zot shendet
(x2)

Se shendeti eshte I pari
Pastaj leku dhe dollari
Lutju zotit vec shendet
Se te tjerat do vine vet
(x2)

Jemi sot neser s'jemi
Se nuk dime se ku do vemi
Ndaj dhe zemra ime thote
Ta gezoj kete bote
(x2)

Se shendeti eshte I pari
Pastaj leku dhe dollari
Lutju zotit vec shendet
Se te tjerat do vine vet
(x2)


Ky tekst u dërgua nga Tea HoxhaKartolina (1)

2017-11-19 18:39:01
se shendeti eshte i pari
pastaj leku dhe dollari
lutju zotit vec shendet
se te tjerat do vine vet

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019