A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ylli Baka - Progonati Zemra E Laberis


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/09/2016

2016-09-15T13:27:19

Progonati jone ne male
Ti je zemre e Laberise
Ne shekuj herojnte I fale
Historise Shqiperise
(x2)

Historite nuk mbarojne
Ke te qendisesh me pare
Bilbilet qe mbreterojne

(x2)

Ku pine uje bilbilente
Te gurat me nam e fshatit
Aty sot takohen djemte
Dhe vajzat e Progonatit
(x2)

O djema u lumte goja
O trima hallall e paci
Me zemer do tju uroja
Rrofshi sa rrapi I Progonatit
(x2)


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019