Official Video

Ylli Baka - Po Kendon Bilbili  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/07/2017

2017-07-31T00:00:00Po kendon bilbili
Po na vjen behari
Do vine emigrantet
Do me vije mua djali
(x2)

Cka neno qe gjemon deti
Po vine djemte nga kurbeti
Po vine e rrugen se dine
Se kan ikur cilimin
(x2)

Do te dal e do ti pres
Mu veniten syte e zez
Syte e zez me jane venitur
Na shkoj jeta duke pritur
(x2)

Ju se dini sa ju dua
Asnje here nuk ua kam thene
Po gjithmon jeni me mua
Ne gezime dhe ne kenge
(x2)


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...