Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Ditet E Janarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  12

Ditet e ftohta te Janarit
Ishim ulur prane zjarrit
po kush ishte deshmitar
melodia dhe nje kitare (x2)

Era frynte si e cmendur
Bora binte pa pushim
Brenda nesh po digjej zjarri
Ksaj i thone dashuri(x2)

Ti me thoje se te dua
Ne cdo fjale te kam besuar
Eja dhe prane meje rri
Dimri eshte per dashuri

Ti me thoje se te dua
O sa me pelqente mua
Eja dhe prane meje rri
Dimri eshte per dashuri

Era frynte si e cmendur
Bora binte pa pushim
Brenda nesh po digjej zjarri
Ksaj i thone dashuri (x2)


Ky tekst u dërgua nga anaYlli Baka
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/03/2018


Ylli Baka - Ditet E Janarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditet E Janarit".
3. Video është e këngës "Ditet E Janarit", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0