A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ylli Baka - Atdhe Dashuria Lasgushi & Mitrushi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/06/2018

2018-06-09T21:31:02

Nje qytet i vogel, lindi dy kollozë
Lasgushin ë ndritur, Mitrushin famoz
(x2)

Vijnë nga Iliria, Kënga, Poezia
Atdheu, Natyra edhe Dashuria
(x2)

Pogradecin Zoti, e mbajti me hatër
Lasgushi, Mitrushi dhe liqeni kalter
(x2)

Vijnë nga Iliria, Kënga, Poezia
Atdheu, Natyra edhe Dashuria
(x2)

U bënë vite shume që këtej s'jam dukur
Burrat madhështore me shpirtin e bukur
(x2)

Vijnë nga Iliria, Kënga, Poezia
Atdheu, Natyra edhe Dashuria
(x2


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019