Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Eshte E Jona Shqiperia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

O Qemal kur te perzun, o Qemal
Kur te perzuri Turqia, o Qemal
O Qemal kur te perzun, o Qemal
Kur te perzuri Turqia, o Qemal
Cili je ti more burre? o Qemal
Qe na vjen nga Shqiperia, o Qemal
Cili je ti more burre? o Qemal
Qe na vjen nga Shqiperia, o Qemal
Une jam Ismal Qemali, o Qemal
Mbrapa me vjen historia, o Qemal
E Sazan e Karaburun, o Qemal
Jane vatanet e mia, o Qemal
Sazan e Karaburun, o Qemal
Jane vatanet e mia, o Qemal
Do ti marre se s'eshte pune, o Qemal
Eshte e jona Shqiperia, o Qemal
Do ti marre se s'eshte pune, o Qemal
Te na rroj Shqiperia, o Qemal


Ky tekst u dërgua nga Enea KucoveYlli Baka
Publikimi: 25/03/2015


Ylli Baka - Eshte E Jona Shqiperia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eshte E Jona Shqiperia".
3. Video është e këngës "Eshte E Jona Shqiperia", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0