Ylli Behluli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Mushtisht 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Ylli Behluli është një autor këngësh dhe këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Ai eshte nga Mushtishti vendi i bilbilave dhe shihet si pasardhes i bilbilave pasi eshte artist qe ka ne gjak muziken popullore dhe folklorike. Eshte pjese e labelit BMusic. Më datë 10 Nëntor 2018, Ylli Behluli publikon videoklipin "Lutu Ti". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, ndërsa teksti u shkrua nga Suzana Fazliu. Më datë 2 Nëntor 2019, Ylli Behluli publikon videoklipin "Pa Mëshirë". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Syart Veliu

Arian Gollopeni

Faton Morina

Fisnik Fetahu

Mc Qlira

E.K

Dr.Ree

Dion

Ibro

Nori


Tags: Ylli Behluli, Yllnor Behluli

Krijo Një Kartolinë