TEKSTESHQIP

Ylli Behluli
Ku Bënë Dritë Dielli E Hana (Dëshmorit Rexhep Behluli)
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ku Bënë Dritë Dielli E Hana (Dëshmorit Rexhep Behluli)" kënduar nga Ylli Behluli.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ku Bënë Dritë Dielli E Hana (Dëshmorit Rexhep Behluli)".
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, projekti muzikor u lansua para një audience më të gjerë i ilustruar në sferën vizuale me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 26 Prill 2024. Për këtë këngë ka punuar tekstin Izet Shala, për orkestrimin u përkujdesën Leon Hajdari & Gent Hoxha, ndërsa producent i këngës është Leon Hajdari.