Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Cela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
Ylli Cela është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentBilbilat Ndezen Sabane


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klordian Rama

Artan Korra

Shpetim Selami

Kudret Ismaili

Behar Spahiu

Ismail Hysenj

Ylli Alushaj

Thanas Marko

Nimet Sulkaj

Refat Sulejmani

Tags: Ylli Cela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet