TEKSTESHQIP

Ylli Gexha
Ne Lagjen Time
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Lagjen Time" kënduar nga Ylli Gexha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.