Ylli Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Ylli Ismaili është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 17 Nëntor 2010, Alim Dauti & Ylli Ismaili publikojnë videoklipin "Ishim Si Vellezer". Më datë 2 Maj 2014, Ylli Ismaili publikon videoklipin "Ndalu Pak". Muzika e këngës u punua nga Vullnet Ibraimi, teksti u shkrua nga Loni Ajazi. Videoklipi u prodhua nga Zati Production. Më datë 7 Dhjetor 2015, Ylli Ismaili & Bajram Ismaili publikojnë videoklipin "Kolazh Jugu". Më datë 10 Maj 2016, Ylli Ismaili & Bajram Ismaili publikojnë videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bekim Dehari

Kacho

Xhelal Xheladini

Verim Zendeli

Danny Boy

Agon Nimani

Burim Kastrati

Nysret Hyseni

Breaker G

Latuà


Tags: Ylli Ismaili

Krijo Një Kartolinë