TEKSTESHQIP

Ylli & Bajram Ismaili
Do Te Pi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Te Pi" kënduar nga Ylli & Bajram Ismaili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç e do tradita e hiteve, ky projekt prezantohet i realizuar edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 17 Shkurt 2023.