A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Limani

Ke Pi Sonte Shume ➡ You Drank A Lot Tonight

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Ylllimanilover


Ke Pi Sonte Shume

Mo nuk ki dashni,
kshtu që ti
sonte del...

Je tu ni mirë
Je tu dok shumë fresh
Kjo është hera e parë
Qe vet je tu dal
Ai nuk ësht' ktu

Syt ja nisin me djeg
e ti zemren e prek
E kupton ke humb

Ref.
(Huuuu)
Ke pi sonte shumë
(Huuuu)
Nuk din kur m'i jep fund

T'presin edhe shumë netë sikur kjo (ohhh)
Tu pi e tu lut kohën me kthy
Po kohën veq e din qe sun e kthen mo jo,
kshtu qe i pin edhe dy

Kjo eshte hera e parë
Që vet je tu dal
Ai nuk ësht' ktu me ty

Syt ja nisin me djeg
E ti zemren e prek
E kupton u thy

Ref.
(Huuuu)
Ke pi sonte shumë
(Huuuu)
Nuk din kur m'i jep fund

Nata shkon e vet e gjenë
Krejt çka ajo bon është
pin e pret...
Qan e kcen

(Huuuu)
Nuk din kur mi jep fund


You Drank A Lot Tonight

You don't have love anymore
so, you go out tonight

You're feeling well
you're looking so fresh
this is the first time you're going out alone
he's not here with you

you eyes starts burning
and you touch your heart
you understand it's broken

Ref.
huuuu, you drank a lot tonight
huuuu, you don't know when to end it

There are a loads of nights like this
waiting for you ohhh
drinking and praying to bring the past back
but you know you can't bring it noo
so you drink again

this is the first time you're going out alone
he's not here with you

your eyes start burning
and you touch your heart
you understand it's broken

REF.
huuuu, you drank a lot tonight
huuuu, you don't know when to end it

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019