A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Yll Limani - Harrom


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/07/2018

2018-07-27T19:07:49


Sorry, this song lyrics is not yet available "Harrom" sung by Yll Limani.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Harrom".


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

NRG Band - Harrom

Sa e veshtir,
por un duhet ta pranoj
Qe ne zemren time
s'do kesh vendin me njesoj
Un per ty,
spaskam me asnje kuptim
E ti per mua,
do mbetesh vetem nje kujtim

Ref: x2
Po te lutem shum ti me harro
Dhe kur mos me kujto
Qe nga dita ty kur te kam njoh
Me jete jam bo pishmon

Un e di mire,
aroma ime ty t’mungon
Dikur vet ike,
e tash ti mua pom kerkon
Por gjithcka mbaroI
s'eshte asgje me si me pare
Asnjhere s'dite,
fjalen ti me mu me mbajt

Ref: x2
Po te lutem shum ti me harro
Dhe kur mos me kujto
Qe nga dita ty kur te kam njoh
Me jete jam bo pishmon

Rina Gashi - Harrom

Harro qe ke me mpas moo
my love for you has faded ooo
e syt e mija shining
se qa kom dasht faded
e syt e mija shining
se qa kom dasht faded
e tash I got without you
im feeleng deep without you
pe lergoj the pain away
mo kurgjo nuk o e njejt
kurgjo nuk du me ndje
qka pe ndjej pe shpreh

ref. 2x
e kom me t dasht vet until it hurts
im gonna shake it until it hurts
se smunesh me bo smunesh me bo
smunesh me bo pa dasht veten first.

se kam kalu through everything
e senet e kqia mkan pru on this
cus this is this is lie this is lie
this is lie this is lie this is lie
and im looking around me
I see soul to do me
but I aint no one to joke with
se I promise this se I promise this

ref. 2x
e kom me t dasht vet until it hurts
im gonna shake it until it hurts
se smunesh me bo smunesh me bo
smunesh me bo pa dasht veten first.

e qe ki qef tash kohen me kthy
its too late se me neve u kry
e qe ki qef tash kohen mu kthy
its too late se me neve u kry
e senet e mira po vin edhe pa ty
e senet e mira po vin edhe pa tyyyy
ka kalu shum koh e krejt senet kan ndryshu
kurgjo sa njejt ma sje me mu kurgjo sa njejt ma sje me mu
krejt qa ka shku sdu me I kujtu
per cdo sen qe kam bo sjam pendu
per cdo sen qe kam bo sjam pendu

harrooo harrooo harroooo
mos em kujto mos em kujtoooo (4x)

ref. 2x
e kom me t dasht vet until it hurts
im gonna shake it until it hurts
se smunesh me bo smunesh me bo
smunesh me bo pa dasht veten first.

Master-L - Harrom

Per gjithqka qe ka ndodh s'jom ka du me harru
Zemra shpirti krejt trupi te ti mu ka shkatrru
Ani pse je largu per mu nuk ka shum lidhje a t'mungojke naj sen
A nuk pate tjeter zgjidhje ti je kan ajo qe m'ke bo mu ni mir
Te ti s'kom dyshu qdo sen e kom lon shlir
A pi sheh prap se prap po del fjala plakut
Ty ti kan mush vesht hiqju ati papakut
Per hater tem ti su duft mu largu
Per hater tem ti su duft fjalt mi ngu
Per hater tem ti su duft mju besu
Per hater tem qdo sen u duft me duru
Ti je largu e mu zemra osht ka m'dhem
Ty marre duhet me t'ardh kur t'pash me dostin tem
Mos harroni qe ka zot e juve ju gjykon
Krejt tjerat po ju fali
Veq qikjo shum pom munon

2x ref.

Zemer harrom ,zemra mo st'don
Zemra t'lendon nese nuk e kupton
Zemer besom edhe ti mu
Zemer shum shtir pa ty me jetu

Ju kokit martu besa paskit edhe fmi kujtoni ato dit qe jem kon na t'ri
Kujtoni ato koh qe bashk i kem kalu kujto edhe gabimin qe kini shkaktu
E more shok t'kom dasht sikur vlla edhe shka me pas kan kta su duft me ma bo
U duft mem kallxu qe kjo s'pom don mu e jo mu lendu edhe na dy mu shkatrru
Po jeta e till osht kush munet ta lshon nese mir se drejton n'fund t'gropes t'qon
Po nejse bohet mir najher vjen vera ka dera ruju po t'del ty dimri e nuk vjen ma pranvera
Nuk t'nxeh dilli per ty e n'terr ki me met
Ki me thon qka m'ka gjet ki me met si e shkret
Hapi syt hapi vesht
Po t'thom hapi tonat ki me met me ni ven
Sikur marimangat

2x ref.

Zemer harrom ,zemra mo st'don
Zemra t'lendon nese nuk e kupton
Zemer besom edhe ti mu
Zemer shum shtir pa ty me jetu
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018