TEKSTESHQIP

Yll Limani & Dafina Zeqiri
Kaje
Lyrics

Nëse nuk jam me ty, une tjerat i kam n'ren'
Oh, për ni sekond e gjej zëvend'simin tënd, oj zemër
Ça t'kam dhon' un' ty, nuk ki me gjet (Ah)
Pa mu nuk ki jet', e, vetëm ki me met, oj zemër

Oh, sa po gabon me mu
Je t'u hi n'gjynah
Se n'ty moj jam dashuru
Oh, n'zemër kam ni mall

Kaje, mos t'u hekt' mërzia
Zemrën tem e ke lëndu tash
Kaje, edhe lot e mia
Oh, sa po gabon, e dija

Kaje, mos t'u hekt' mërzia
Zemrën tem e ke lëndu tash
Kaje, edhe lot е mia
Oh, sa po gabon, e dija

Jo mo, nuk e pres
Asni mеsazh e asni kërkim falje
Pak von' ty t'ka ra n'men
A bon mos me m'përmen, harrom kadale

Oh, sa po gabon me mu
Je t'u hi n'gjynah
Se n'ty moj jam dashuru
Oh, n'zemër kam ni mall

Kaje, mos t'u hekt' mërzia
Zemrën tem e ke lëndu tash
Kaje, edhe lot e mia
Oh, sa po gabon, e dija

Kaje, mos t'u hekt' mërzia
Zemrën tem e ke lëndu tash
Kaje, edhe lot e mia
Oh, sa po gabon, e dija

Oh, sa po gabon me mu
Je t'u hi n'gjynah
Se n'ty moj jam dashuru
Oh, n'zemër kam ni mall

Oh, sa po gabon me mu
Je t'u hi n'gjynah
Se Yll, n'ty jam dashuru
N'zemër kam ni mall

Mh-mh-mh
Ah, ah-ah-ah
Ah-ah-ah-ah
Uh-uh-uh
E

DËRGOI:
INFO
Materiali muzikor erdhi tek publiku i ilustruar nga ana vizuale me anë të një videoklipi, të cilin e punoi Fati.Tv, ndërsa për regjinë u kujdesën bashkarisht Ari Dalladaku & Fitim Rrustemi. Ky videoklip u publikua më 28 Qershor 2023. Autor i melodisë dhe autor i tekstit është Yll Limani, teksa producenti audio i këngës është Fatjon Miftari.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200