Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ylli Trokitës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Adem Ramadani
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Ylli Trokitës është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Adem Ramadani i njohur me emrin Ylli Trokitës është këngëtar shqiptar i muzikës Hip-Hop, drejtor i shtëpisë artistike "albaSTARs", CEO i NesMedia, drejtor i revistes "HipHopKultura" dhe drejtor i festivalit "HipHopFest". Në vitin 2002 filloi me disa shokë të kontribonte për këtë kulturë dhe morri pseudonomin “Ylli Trokitës”, fjalë për të cilën lexoi në Kur’an, që ka kuptimin e një ylli ndriques i cili paraqitet në ditën e fundit të jetës në to...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareStar-T (2006)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eki

Rrufeja

ZeeroMan

Liberian Selimi

Merytoni

Anonimos

VZ

Rascom

Monny

B52

Tags: Ylli Trokitës, Adem Ramadani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet