A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylli Zeqiri

Choose star rating

Rating:  1.9 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Permet 
  • Age:
  • 80
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Ylli Zeqiri is a popular singer. YLLI ZEQIRI ka lindur ne qytetin e PERMETIT dhe fillimisht pregatitet si klarinetist ne banden e marines per 4 vjet. Me vone vazhdoi studimet ne liceun J.Misja Tirane. Ka punuar si mesues muzike dhe me vone shef muzike dhe drejtor i qendres kulturore te femijeve Permet. Mbas kesaj u emerua shef muzike i shtepise se kultures po ne Permet. Ka qene udheheqes artistik i disa festivaleve folklorike dhe i asambleve per femije e te rritur. Puna e tij es...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bledi Polena

Erti Hizmo

Medi Zena

Tani (Artan Shqadha)

Gentjan Dema

Dorian Nini

Pellumb Katroshi

Julian Lekocaj

Ramiz Kovaçi

Lirio Nushi


Tags: Ylli Zeqiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019