Më mbaj mend (për 1 muaj)


Yllka Deliu - E Di

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di".
3. Video është e këngës "E Di", por nuk këndohet nga Yllka Deliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Yllka Deliu - E Di  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Big Basta

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

03/02/2009

2009-02-03T10:55:06+00:00(Florian Mumajesi)

Fillon nata njerez plote, s'dua tjeter,
Per mua nuk eshte vone, dal edhe ate nate
Dikush me ndjeke, une e ndjeje,
Duket me thote, te pelqeje,

E di kush jam,
Nuk dua veq nje nate,
Pak gjume, pak dite
Te vetem, une dhe ti,

Me muziken qe s'pushon,e ndjej,
Duket dicka kerkon, ende,
Mendimet tend e lexoje,
Ke nje deshire ta plotesoje,

E di kush jam,
Nuk dua veq nje nate,
Pak gjume, pak dite
Te vetem une dhe ti.


Ky tekst u dërgua nga Blerta Deliu
Më Shumë Këngë Nga Yllka Deliu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet