Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Deliu - Emer E Femer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

ndije ket flow zemer
kce me mu se un jam emer
emer e femer
qeeeee
na na na na

Nata ra mbi qytet
toka po dridhet
nuk eshte
termet
une me shoqe
nuk jom vet
kom emer besom
se je me mu
ki me pas ah ah
Kur une brenda hy
heshtja eshte akcent
jam shum hot skom
nevoje per hot dance
nese se ki dit tash
a kupton Yllka dj Flow
ref:
ndije ket flow zemer zemer
ti me mu se un jam emer
emer e
femer emer e femer qe
emer e femer qeeeee


Zemer mos ngurro
rri afer
mos u largo
se un mir te njoh
dhe ndjej ritmin
dhe rri ne descro
kce e ndiju free
mos kqyr rrotull
kqyrum n`sy
se ma mir je me mu
se sa un pa ty
aa hoot
u bo shum nxeht
zjarri t'ka kaplu
e je siklet
ki nevoj per akull ne pije
me pas ma leht
nese vazhdon
qyshtu smjafton as ni
ice berg

ref:2x
ndije ket flow zemer zemer
ti me mu se un jam
emer emer e femer qe
emer e femer qe
emer e femer qeee


Ky tekst u dërgua nga Miljaaa   vlera


Nuk kemi video për këtë këngë.


Yllka Deliu
Publikimi: 29/12/2009
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 9
Festivali: VFM 2010
Video Produksioni: Pulla


Yllka Deliu - Emer E Femer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emer E Femer".
3. Video është e këngës "Emer E Femer", por nuk këndohet nga Yllka Deliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllka Deliu:


Komente 0